Sprzęt

Sprzęt

Tablet iPad

Tablet iPad

Dostępność: dostępne

Tablet z oprogramowaniem specjalistycznym Grid 3 w pancernym etui

Urządzenie wysokiej klasy o wysokich parametrach, działa płynnie i bez zbędnych opóźnień, nawet podczas korzystania z wymagających aplikacji. Poisada pancerne etui zabezpieczające przed uszkodzeniami spowodowanymi m.in. upadkiem czy zalaniem wodą.
 
Przystosowany do realizowania zajęć rewalidacyjnych oraz edukacyjnych dla uczniów o zróżnicoowanych potrzebach edukacyjnych.
 
Inżynierowie Apple położyli duży nacisk, aby ich sprzęt był przyjazny dla wszystkich użytkowników. Dlatego też New iPad 10,2" Wi-Fi wyposażono w funkcje ułatwienia dostępu, które pomogą wykonywać wiele czynności osobom z wadami słuchu lub wzroku, zaburzeniami funkcji poznawczych lub ograniczonymi możliwościami ruchowymi. 
 
Zawiera wbudowaną aplikację Grid 3 wspomagającą komunikację alternatywną, pozwalającą na komunikację za pomocą symboli lub tekstu, a także syntezatora, posiada szereg funkcji ułatwiających obsługę komputera oraz umożliwiających sterowanie urządzeniami otoczenia takimi jak np. telewizor, telefon. 
 
Grid 3 zawiera ponadto bogaty pakiet gotowych plansz oraz wiele zasobów wspomagających interaktywną naukę. Program można obsługiwać za pomocą różnych metod dostępu począwszy od przycisków, po ekrany dotykowe, joysticki i sterowanie wzrokiem, dzięki czemu osoby o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej zyskują pełny dostęp do aplikacji komputera i tabletu.
 
Aplikacja  Grid 3 przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci z różną niepełnosprawnością. Grid 3 to doskonała aplikacja pomocna zarówno w przedszkolu, szkole jak i w pracy czy w domu, we wszystkich sferach gdzie tak ważna jest komunikacja oraz niezależna obsługa komputera.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej scwew-torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.