Sprzęt

Sprzęt

Rower trójkołowy

Rower trójkołowy

Dostępność: dostępne

Rowery trójkołowe bez przerzutek o rozmiarach kół: 24 cale (2szt.), 20 cali (1 szt.), 16 cali (2 szt.). 

Specjslityczny rower polecany jest dla osób mniej sprawnych ruchowo, z zachwianiem równowagi. Dobór przełożenia pozwala na korzystanie z roweru osobom z miernym i umiarkowanym niedowładem kończyn dolnych.
 
Producent położył nacisk na prostą obsługę, bezpieczeństwo oraz dobrą jakość materiałów i wykonania roweru. Stabilność roweru wynika z zastosowania z tyłu dwóch kół na osi i pozwala na pokonywanie najeżdżając na wprost, niewysokich około 5 cm krawężników oraz jazdę terenową na miękkim podłożu. 
 
Siodełko z oparciem pozwala na pewne utrzymanie się osób niepełnosprawnym z zachwianiem równowagi. Podstawka do ćwiczeń w terapii stacjonarnej służy do podpierania pod tylną osią. Pedały z rzepami pozwalają na pewne utrzymanie stóp zsuwających się. Znajdujące się w tylnej części roweru zamocowanie do laski kuli, umożliwia zabieranie kul ze sobą.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej scwew-torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.