Sprzęt

Sprzęt

Kamizelka obciążeniowa

Dostępność: dostępne

Kamizelka obciążeniowa w rozmiarach: S, M, L.

Dysponujemy dwoma wersjami:

- codzienna

- specjalistyczna (z możliwością dostosowania ciężaru)

 

Kamizelka obciążeniowa specjalistyczna przeznaczona jest przede wszystkim do pracy terapeutycznej i rehabilitacyjnej w gabinetach, ośrodkach, szpitalach, szkołach, przedszkolach i na różnego rodzaju salach ćwiczeń, gdzie potrzebne jest wykorzystanie dużego docisku i występuje duża rotacja pacjentów. Doskonale sprawdza się również w codziennej terapii dzieci, które potrzebują mocnego dociążenia. Woreczki z obciążeniem znajdują się w kieszeniach na zewnątrz, co zapewnia uczucie komfortu podczas użytkowania, łatwość zmiany wagi obciążenia bez konieczności zdejmowania kamizelki oraz daje możliwość uzyskania większego obciążenia niż w kamizelce obciążeniowej codziennej.Zastosowane ściągacze dają możliwość dopasowania kamizelki do ciała ćwiczącego. Kieszenie na obciążenie rozmieszczone są równomiernie z przodu oraz z tyłu kamizelki.W środku kamizelki wszyta jest podszewka.Kamizelki można prać w wodzie, po wyjęciu woreczków z obciążeniem.Terapeutyczna kamizelka specjalistyczna szyta jest ze sztruksu, który nawet po wielu praniach zachowuje swoją strukturę.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej scwew-torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.