Sprzęt

Sprzęt

Interaktywna podłoga

Interaktywna podłoga

Dostępność: dostępne

Podłoga interaktywna SmartFloor jest odpowiedzą na potrzeby nowoczesnej edukacji. To wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze aktywności obsługiwane za pomocą ruchu ciała. Na użytkowników czekają kolorowanki, gry językowe, łamigłówki oraz gry zręcznościowe. 

Działanie urządzenia jest bardzo proste, a jego obsługa intuicyjna, dzięki czemu stosują je zarówno szkoły, jak i przedszkola. Jest to z jednej strony innowacyjne narzędzie edukacyjne, z drugiej – inteligentna forma rozrywki
 
W skład zestawu wchodzi:
 
1 x Smartfloor z projektorem
1 x uchwyt ścienny
1 x pilot do projektora
1 x pilot do Smartfloor
3 x pisak interaktywny krótki
1 x pisak interaktywny długi
1 x worek na akcesoria
1 x instrukcja obsługi
4 x pakiety aplikacji na start

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej scwew-torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.