Aktualności

Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

spotkanie sieci współpracy

Spotkanie robocze z koordynatorami SCWEW w ramach sieci współpracy. W naszej codziennej komunikacji korzystamy z platformy Microsoft Teams, ale nie ma to jak spotkać się na żywo.

 

Bieżące informacje z działalności SCWEW Toruń publikowane są na profilu fb:
https://www.facebook.com/SCWEW.TORUN

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej scwew-torun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.